Aukční výsledky
AUKČNÍ REKORD
Asi nejdražším obrazem od Josefa Koudelky prodaným u nás byl obraz: Sedící děvče v lidovém kroji, Olej na plátně, 74x94 cm, Obraz byl dražen na 24. aukci Aukčního domu Zezula v Brně dne 4.10.2008. Zároveň se jedná o rekord v rozdílu mezi vyvolávací cenou a vydraženou cenou. Vyvolávací cena byla 3.000 Kč a obraz byl prodán konečnému zájemci za 50.000 Kč. (cena nezahrnuje provizi)
DALŠÍ ZAJÍMAVÉ AUKČNÍ VÝSLEDKY
Meissner-Neumann - 27.9.2008
Olej na plátně: 57.0cm x 45.0cm
Vyvolávací cena: 5.000 Kč
Dosažená cena: 22.000 Kč
Galerie Kodl - 25.4.2010
Olej na plátně: 65.0cm x 49.0cm
Vyvolávací cena: 12.000 Kč
Dosažená cena: 12.000 Kč
Galerie Kodl - 29.11.2009
Olej: 72.0cm x 70.0cm
Vyvolávací cena: 19.000 Kč
Dosažená cena: 19.000 Kč
1.st Art Consulting - 30.1.2005
Olej: 70.0cm x 60.0cm
Vyvolávací cena: 17.000 Kč
Dosažená cena: 19.000 Kč
PRŮMĚRNÉ AUKČNÍ VÝSLEDKY
Aukční dům Zezula (12.11.2011) Meissner - Neumann (30.5.2009) 1.st Art Consulting (12.9.2008)
Olej (plátno): 68 x 50 cm Olej (lepenka): 40 x 31 cm Olej (karton): 35 x 29 cm
Vyvolávací cena: 6000 Kč Vyvolávací cena: 3500 Kč Vyvolávací cena: 2500 Kč
Dosažená cena: 7000 Kč Dosažená cena: 5500 Kč Dosažená cena: 3850 Kč